13 листопада, 2015. І Міжнародна конференція з науково обґрунтованої практики в психології «Changing Society» – зміни починаються!

Синхронный перевод, синхронный перевод Киев, устный перевод, дебаты, Фонд «Эффективное управление», переводчики, английский язык, параллельный перевод, международные конференции, международные семинары, международные форумы, конференц-сервис, Шопоровская, Заец, Иноземцева, Скворцов, Саржевский, бюро переводов Welldone, бюро переводов, КНУ

13-14 листопада 2015 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася I Міжнародна конференція з проблем науково обґрунтованої практики в психології «Changing Society».

Ця визначна подія стала результатом співпраці двох європейських вишів – Університету соціальних та гуманітарних наук у Варшаві (Польща) та КНУ імені Тараса Шевченка. Ідея щодо організації такої конференції та модель цього наукового заходу були розроблені магістрами психології Університету соціальних та гуманітарних наук у Варшаві Галиною та Іриною Кучерявими і Наталією Буряковською, які й запропонували провести цей захід в межах зазначеного академічного партнерства. Їх ініціатива була підтримана деканом факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка професором Іваном Данилюком. Отже, організатором проведення цьогорічної конференції в Україні виступив факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (Київ) та Української Асоціації психології освіти і розвитку.

Протягом майже річного періоду підготовки конференції до роботи долучилися біля 100 осіб з різних країн: організатори з Польщі та України, дизайнери символіки та веб-сайту конференції, волонтери, студенти-психологи, які здійснювати послідовний переклад доповідей та дискусійних сесій, викладачі факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка та, звісно, ключові спікери і ведучі воркшопів професори Джордж Перротт та Пол Стефані (США), професори Анна Габінська, Моніка Суховєрска та Максиміліан Бєлєцкі (Польща), професор Володимир Мороз та доценти Світлана Луппо, Юлія Чала і Вікторія Пономарьова (Україна).

Синхронный перевод, синхронный перевод Киев, устный перевод, дебаты, Фонд «Эффективное управление», переводчики, английский язык, параллельный перевод, международные конференции, международные семинары, международные форумы, конференц-сервис, Шопоровская, Заец, Иноземцева, Скворцов, Саржевский, бюро переводов Welldone, бюро переводов, КНУ

У конференції взяли участь близько 200 студентів, аспірантів, професорів та психологів-практиків з майже 20 міст України – Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Львів, Дрогобич, Чернівці, Житомир, Харків, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград та ін., а також з академічних та наукових закладів м. Києва. Серед учасників були студенти з Великої Британії та Канади.

Під час цього наукового заходу провідні вчені в царині психології з Польщі, України та США продемонстрували важливість науково обґрунтованої практики в психології, що відображено в тематиці наукових доповідей ключових спікерів, а також лекцій та семінарів з проблемних питань програми конференції (www.changingsocietyconference.com). На думку учасниці конференції професора, доктора психологічних наук, завідувачки кафедри соціальної психології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Валентини Іванівни Подшивалкіної, конференція стала чудовим міжпоколінним проектом, корисним і для тих, хто навчається, і для тих, хто навчає; видатним методологічним контекстом про відповідальність практикуючого психолога – сучасним та актуальним!

Синхронный перевод, синхронный перевод Киев, устный перевод, дебаты, Фонд «Эффективное управление», переводчики, английский язык, параллельный перевод, международные конференции, международные семинары, международные форумы, конференц-сервис, Шопоровская, Заец, Иноземцева, Скворцов, Саржевский, бюро переводов Welldone, бюро переводов, КНУ

Зрозуміло, що будь-який науковий захід створюється для зацікавлених у певній інноваційній інформації людей. Для того, щоб робота науковців відбувалася продуктивно та злагоджено, працювали біля 50 викладачів і студентів КНУ та інших вишів Києва, які стали організаторами і волонтерами та доклали зусиль для успішного проведення конференції як на етапі її підготовки, так і на етапі проведення. Вони забезпечували загальну координацію роботи конференції, послідовний переклад воркшопів, які проводили ключові спікери, допомагали учасникам під час реєстрації, поселення, оформлення документів та отримання сертифікатів, забезпечували кейтринг та технічну підтримку роботи пленарного засідання і семінарів.

Більшість волонтерів представляли саме факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка. Координаторами їх роботи виступили аспірант кафедри соціальної психології Тарас Карамушка та студентка 4 курсу сп-ті «Психологія» Дар’я Бєлова. Учасники конференції неодноразово підкреслювали доброзичливість, компетентність і толерантність наших студентів-волонтерів, на що також звернув увагу в своїй заключній промові професор кафедри педагогіки і психології Харківського політехнічного університету Володимир Мороз.

Наші волонтери: студентка 1 курсу Анастасія Соболевська; студенти 2 курсу Віталій Онищенко, Аліна Обдимко, Денис Яровий та Анна Портницька; студенти 3 курсу Дарія Маймусова, Євгенія Ландяк, Олена Подмазіна, Андрій Заяць, Валерія Калмикова та Катерина Ясинська; студенти 4 курсу Анастасія Дьяконова, Анастасія Буряк, Катерина Мохарєва, Олена Корнієнко, Олексій Риженко, Дарина Кашпур, Марія Авраменко, Сергій Шиковець, Максим Чернюк, Катерина Тупік, Олександр Затогін, Надя Ткаченко, Оксана Бондар, Тетяна Кравчук, Марія Феденко, Ксенія Федорченко, Катерина Гайденко, Ольга Ломак та Поліна Шальнева; магістранти Анна Кендзерська, Анастасія Лагута, Олександр Тельчаров, Ліна Какуша, Альона Шкляєва, а також аспіранти та волонтери-перекладачі з інших інституцій Антоніна Дорохіна, Катерина Поворозник, Сніжана Антропова, Ілля Ягіяєв і Дар’я Павлін.

Особливо важливу роль у підготовці та організації конференції відіграв студент 4 курсу сп-ті «Психологія» Олександр Затогін, який створив та підтримував роботу вебсайту «Changing Society». У співпраці з організаторами конференції та дизайнерами з Університету соціальних та гуманітарних наук у Варшаві він протягом декількох місяців доносив найважливішу інформацію до учасників конференції, проводив процедуру їх реєстрації, забезпечував своєчасне оновлення актуальної інформації тощо. Внесок Олександра Затогіна в організацію конференції високо оцінили всі учасники, організатори та ключові спікери заходу.

Не залишилися осторонь організаційної роботи і викладачі факультету психології. Вони увійшли до складу організаційного комітету конференції та відповідально поставилися до роботи з її підготовки і проведення. Це заступник декана з наукової роботи професор Ірина Ващенко, заступник декана з міжнародного співробітництва Світлана Пащенко, завідувач кафедри психології розвитку професор Олена Власова, завідувач кафедри соціальної роботи доцент Олена Чуйко, заступник декана з виховної роботи Олександр Вакуленко, асистент кафедри загальної психології Наталія Погорільська, доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології Ольга Морозова-Ларіна, асистент кафедри психології розвитку Микола Максимов та інші.

Така активність усіх представників факультету психології забезпечила високий рівень організації і проведення Міжнародної конференції в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що було неодноразово зазначено нашими міжнародними партнерами та всіма її учасниками з різних ВНЗ Києва та інших міст України. Наукова конференція «Changing Society» стала для учасників подією, яка спрямована на професійний розвиток, переосмислення власного професійного досвіду та обмін науковою інформацією в галузі психологічної науки і практики.

Студенти та викладачі факультету психології мають надію на те, що проведена конференція стане першою ланкою у цілій низці заходів, які передбачені умовами договору про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та найбільшим приватним університетом Польщі – Університетом соціальних та гуманітарних наук у Варшаві, де дуже потужною є саме психологічна школа.

Організатори конференції щиро вдячні ВСІМ, хто взяв участь у цьому науковому заході! Впевнені, що кожен у процесі спільної роботи отримав те, на що розраховував і чого очікував та навіть більше!

 

www.psy.univ.kiev.ua/ua/component/content/category/57-newscenter