Февраль-март 2014. Съемки танцевального проекта "Пристрасті на паркете". ТРК "Украина"

 

«Пристрасті на паркеті» - адаптація популярного британського формату Stepping Out. У шоу бере участь 9 пар, серед яких - представники українського шоу-бізнесу. Головна особливість шоу: в кожній парі один з учасників - це зірка або відома особистість, а другий учасник - його близька людина (хлопець/дівчина, дружина/чоловік).

Глядачі побачать, як тренуються герої програми, як вони сваряться і миряться, як спілкуються в повсякденному житті.

Учасниками шоу стали прима Київської опери Сусанна Чахоян та її чоловік - бізнесмен Альфред Праус (организация синхронного перевода), онук Богдана Ступки - актор Дмитро Ступка і його наречена Катерина Литвиненко, співаки та музиканти Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, LAMA і Alex, Олег Собчук та Марія Собчук, співачка VARDA та її коханий Міка, телеведуча Руслана Писанка та її чоловік Ігор Ісаков, циркові діячі Микола та Марина Кобзови, Андрій Джеджула разом зі своєю дівчиною Інною.

Оцінювати досягнення учасників буде журі, а також глядачі через СМС-голосування. Судити танцювальні виступи будуть хореографи Олена Коляденко, Євген Папунаішвілі та співачка Лайма Вайкуле. Режисером-постановником проекту стала Олена Коляденко.